Kategorie
Promocje
Zobacz wszystkie
Darmowa wysyłka
Zamówienia na kwotę powyżej 420,00 zł i maksymalnej wadze paczki nie przekraczającej 30 kg
Producenci
Odbiór osobisty

Produkty zamówione w naszym sklepie można również odebrać osobiście w siedzibie firmy.
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Nasza firma

Firma powstała w 1993 r. jako spółka rodzinna zajmująca się hurtowym zaopatrzeniem zakładów wulkanizacyjnych, w materiały naprawcze do opon i dętek. Jednocześnie wraz z rozwojem działalności, wprowadziliśmy do naszej oferty opony regenerowane do samochodów osobowych i dostawczych. Stopniowo poszerzaliśmy nasz asortyment, który w owym czasie był poszukiwany przez wulkanizatorów. Pod koniec lat 90-tych zostaliśmy regionalnymi dystrybutorami produktów Maruni, X-tra Seal i Chicago Pneumatic.

Ponad 28 lat nieprzerwanej działalności naszej firmy na rynku oponiarskim to okres ciągłego doskonalenia i usprawniania każdego aspektu naszej pracy. Obserwując zmiany i rozwój technologii nieustannie rozszerzamy nasz asortyment. Przywiązujemy uwagę przede wszystkim do wiedzy i jakości, uważnie wsłuchując się w sugestie naszych Klientów. Domeną naszej firmy jest dostosowywanie się do potrzeb Klientów oraz partnerska i owocna współpraca pozbawiona sztywnych reguł.

Wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalna obsługa i wzajemne zaufanie, które u wielu z Państwa już zdobyliśmy, to fundamenty, na których budujemy siłę naszej firmy. W swoich działaniach kierujemy się zasadami uczciwej rywalizacji rynkowej. Chcemy budować firmę w oparciu o dobre relacje międzyludzkie, zmieniające się trendy i technologie, gwarantując wysoką jakość, nowoczesność i niezawodność.